Зварю тобі борщику. Зірка Мензатюк.

Зварю тобі борщику. Зірка Мензатюк

Автор цих чудових казок українська письменниця Зірка Мензатюк.

Ця книжечка в нашому домі – власність молодшої дочки, вона ревно оберігає її і часто вимагає читати: « Про Івася!», найулюбленіша розповідь у нас «Вареники».

Казки в цій книжечці дійсно дуже смачні, про традиційні українські страви: вареники, млинці, голубці, пампушки та інші, з нашого святкового та повсякденного столу.

В книзі присутні персонажі народного фольклору: відьма, змій, вовк, що вже знайомі по народним казкам. Овочі та страви оживають в книзі, так само як і Івась та Оленка вони повноцінні герої казок. Хіба що вареники з млинцями не розмовляють, а ось капуста, квасолька, бурячок, чи узвар з пампушками любителі поговорити, а голубці ще й літають.

В книжечці справжне українське меню: казки "Борщ", "Каша", "Картопля", "Вареники", "Яєчня", "Голубці", "Млинці", "Полуниці", "Ковбаса", "Узвар". Вибирайте, що кому до вподоби.

Ілюстрації Олесі Магеровської живі, яскраві та сучасні, книгу приємно просто гортати і роздивлятись. Загалом оформлення дуже достойне, папір крейдований, глянцевий, кольори насичені.

Для Марії, їй 3 рочки ілюстрацій замало, вона весь час намагається перегорнути на сторінку з малюнком, за змістом казки для неї дуже цікаві. Вона часто відтворює фрагменти казок у іграх з старшою сестричкою, яка теж спочатку вимагала книжечку «Зварю тобі борщику».

Книга гарна і на подарунок, і просто діткам за гарну поведінку. Маст хев для любителів борщу і вареників.

І знахідка для тих батьків, чиї діти погано їдять, з такими чудовими казочками ваші малята проситимуть добавки і каші, і борщу, і вареників. До речі, саме після цієї книжки мої дівчата часто просять ліпити варенички, справжні, не іграшкові )))

Категорія: 
За віком: 
Рік видання: 
2012
ISBN: 
978-617-679-001-3
Кількість сторінок: 
60
Ілюстрації: 
Олеся Магеровська

Коментарі

А я люблю готувати вареники, бо люблю їх їсти і дівчатка мені допомагають )) Голубці не вмію готувати, голубцями нас пригощають бабусі ) має ж щось бути в них смачніше за мамині страви.