Видавництво «Час майстрів»

Раніше це видавництво називалось «Майстер класс».

Видавництво «Час майстрів»видає книжки сучасних українських авторів, дитячу класику, казки і вірші для малечі, навчальну літературу.

Усі книги видані двома мовами, як українською так і російською, але з різними ілюстраціями на обкладинці.

Відкриттям для мене стали книги серії «Дитяча картинна галерея» цього видавництва. В них казки написані художниками до своїх картин. Очікувано гарне оформлення, хороша поліграфія, зручний майже квадратний формат. До цієї серії існують також розмальовки та листівки.

Усі книги видавництва

Уроки милування. Картини в розповідках. Уроки милування. Картини в розповідках.

Ще одна чудова книга із серії ""Дитяча картинна галерея" видавництва "Час Майстрів" .

До книги увійшли казки та картини: «Оповідка про панду», «Оповідка про равлика», «Снігова курка», «Весняний ліс», «Улюблена Дашина риба», «Життєве кредо», «Що таке мушлі», «Хороші сусіди, веселі друзі», «Урок милування», «На велосипеді».
Автор цих чудових картин і казок художник Наталія Бендус-Петровська.

Казки для маленьких принцес. Картини в розповідках Казки для маленьких принцес. Картини в розповідках.

До видання увійшли картини та розповідки "Маркіза", "Справжній чарівник", "Марійка і ведмеді", "Маленька рукодільниця", "Попелюшка", "Принцеса на горошині", "Крилата гойдалка", "Король-лев", "Барбі", "Анастасія Прекрасна".

Незвичайні історії про звичайних хлопчиків та дівчаток. Картини в розповідках. Незвичайні історії про звичайних хлопчиків та дівчаток. Картини в розповідках.

Книга містить картини та розповіді до них української художниці Світлани Рудікової.
В книзі 10 картин і розповіді до них «Кавун», «Кінь», «Марійка захворіла», «Гірлянда», «Скоро зима», «Слон», «Сонечко», «Русалонька», «Котяча пісенька», «Дачник».

Муркотливі малюнки. Картини у віршах. Муркотливі малюнки. Картини у віршах.

Серія «Естетичне виховання. Дитяча Картинна галерея». Книги цієї серії - гарна нагода познайомити дітей з творчістю українських художників.

У цій книзі знайомимось з картинами і віршами Олени Лєбєдевої. Мур-няв!