Видавництва

На наших дитячих книжкових поличках, я нарахувала книги близько десятка найвідоміших видавництв, деякі з них стали улюбленими. Тож декілька слів про них.

Зараз не проблема купити хорошу книжку українською мовою для дітей, а десяток років тому ситуація була значно гірша. Сподіваюсь, що якісної дитячої книги з кожним роком буде більшати.

Видавництво "Фонтан казок"

Фонтан казок - молоде українське видавництво, засноване у 2014 році. У видавництві Фонтан казок видають дитячі книги сучасних українських авторів , не тільки вже улюблених і відомих, але і дебютантів у дитячій літературі.
Гасло нового видавництва "Фонтан казок" – щоб напувати мрії!"

Видавництво "Глорія"

Видавництво "Глорія" пропонує дорослим і малим навчальну літературу для найменших, енциклопедії, словники, розмовники , казки, великий вибір саморобок, книжок з наклейками та розмальовок.
Найбільше мене зацікавили книжки для дитячої творчості та дозвілля цього видавництва, зокрема водяні розмальовки, альбоми для аплікацій, мозаїки та дитячі кросворди.

Видавництво «Mikko»

«Mikko» – молоде видавництво, засноване у 2008 році.
Видавництво пропонує для своїх маленьких читачів художню літературу , казки, енциклопедії розвиваючу літературу та книги для дозвілля. А дорослі можуть обрати для себе не тільки художню літературу, але і книги з рукоділля, кулінарії та інших хоббі.
Девіз компанії «Нашим читачам – тільки краще!»

Видавництво "Країна мрій"

Видавництво "Країна мрій" - засноване у 2005 році.
В основному видавництво спеціалізується на виданні світових бестселлерів, перевиданні дитячої класики з шкільної програми, народних казок. Окрім того, видавництво видає атласи, енциклопедії, художню літературу для дітей різного віку, навчальну літературу для школярів, карти, путівники, довідники, книги з популярної психології, історичну літературу.

Видавництво "Ранок"

Видавництво "Ранок" - один із лідерів українського ринку навчальної, методичної та дитячої літератури.
Видавництво видає літературу не тільки українською та російською мовами, але і румунською, казахською, німецькою, англійською.

Видавництво «Час майстрів»

Раніше це видавництво називалось «Майстер класс». Видавництво «Час майстрів»видає книжки сучасних українських авторів, дитячу класику, казки і вірші для малечі, навчальну літературу. Усі книги видані двома мовами, як українською так і російською, але з різними ілюстраціями на обкладинці.

Видавничий дім «Школа»

В будь-якому книжковому магазині можна зустріти книги видавництва «Видавничий дім «Школа». Це безліч навчальних посібників, зошитів та книжок для дошкільнят, робочі зошити і прописи для учнів, словники, художня література для дітей і підлітків, історична література та інші книги.

Сторінки