Уроки милування. Картини в розповідках.

Уроки милування. Картини в розповідках.

Як я і обіцяла, відгук про ще одну чудову книгу "Уроки милування. Картини в розповідках" із серії ""Дитяча картинна галерея" видавництва "Час Майстрів" .

Тверда палітурка, крейдований папір, золотавий корінець книги - зовнішнє оформлення цієї серії чудове.

На обкладинці книги одна із картин автора.

До книги увійшли казки та картини "Оповідка про панду", "Оповідка про равлика", "Снігова курка", "Весняний ліс", "Улюблена Дашина риба", "Життєве кредо", "Що таке мушлі", "Хороші сусіди, веселі друзі", "Урок милування", "На велосипеді".

Автор цих чудових картин і казок художник Наталія Бендус-Петровська.

Ми вже знайомі з роботами цієї художниці по ілюстаціям в книгах "Азбука доброти" та "Сонна книжечка для донечки", що живуть на нашій книжковій поличці.

Дітям дуже подобаються неймовірно милі та чарівні малюки на картинах автора.

Коли читаємо цю книгу, я змушена імена героїв оповідок змінювати на імена своїх доньок. Адже вони теж хоча б на трошки хочуть бути милими малюками з книги.

Розповіді короткі, на півсторіночки-сторіночку, дитина 6-7 років може читати самостійно, а можна читати разом і обговорювати те, що бачимо на картині.

На перших трьох картинах - зимові пейзажі, коли дивишся на розворот книги, здається, що справді йде сніг.

Ось величезна панда на сноуборді, вона навчила дівчаток кататись на лижах так, щоб не впасти.

Ось хлопчик Гоша, що їде на велечезному равлику і вчиться помічати прекрасне й незвичайне у буденних речах.

А ось дві сестрички ( так схожі на моїх донечок) сидять на спині снігової курки, сиплять сніг навкруги на радість дітлахам.

Від радості та захоплення у веснянному лісі справді можуть вирости крила, ось як у бичка Попсика та поросятка Масяні на картині "Весняний ліс".

А можна милуватись цвітом груші та кульбабками, як Даша з Полею на картині "Урок милування".

А на яскравій барвистій рибі Люсінді можна подорожувати над містом і дивитись напрочуд цікаві сни. Цю дивовижну рибу можемо бачити на картині "Улюблена Дашина риба".

Хто такі справжні лицарі і як пояснити це дитині? Відповідь у історії до картини "Життєвє кредо".

Що таке мушлі? Може це будиночки для морських перлин? а можливо, це музичні шкатулки? чи цукерки, що діти загубили на березі? Морський берег, мушлі та замки з піску тішать нас на картині "Що таке мушлі". Так, хочеться у відпустку!

А можна весело їхати на дачу з друзями у чудовій червоній машині з відкидним верхом, як на картині "Хороші сусіди, веселі друзі".

Або їхати на велосипеді та співати пісеньку з відомого мультику, коли дивишся на картину "На велосипеді", то і самим хочется співати.

Наша подяка автору за чудові картини та оповідки для них, нам вони приносять радість щоразу, коли ми відкриваємо "Уроки милування".

Книжку можна читати неодноразово і милуватись, милуватись надзвичайно світлими і добрими картинами.

Категорія: 
За віком: 
Рік видання: 
2011
ISBN: 
978-966-444-349-1
Кількість сторінок: 
24
Ілюстрації: 
Бендус-Петровська Н.

Коментарі