Одного разу на Різдво. Гербіш Надійка.

Одного разу на Різдво. Гербіш Надійка.

Думаєте, що подарувати малечі на Різдво?

Подаруйте книгу!

Чудова казка Надійки Гербіш " Одного разу на Різдво" стане гарний подарунком на Різдво для дошкільняти.

Повноколірне видання з твердою обкладинкою, крейдований папір, гарні ілюстрації Юлії Пилипчатої на всю сторінку, шкода, що їх небагато.

Зворушлива історія про те, як маленькі ховрашки знайшли прихисток в родині їжачків, напередодні Різдва.

Сім'я їжачків складалась з тата-їжака, мами-їжачихи та трьох їжаченят: Форчика, Міли і Тосика.

Вони мали багато клопотів перед Різдвом, вичистити нірку, перебрати одяг та речі, які потрібно віддати на благодійний ярмарок, приготувати безліч святкових страв та прикрасити нірку сосновими гілочками.

Але ж всі знають, що їжаки взимку сплять!

Тато-їжак каже, що з такої нагоди можна трохи недоспати взимку, зате підготувати подарунки – не лише найближчим і не лише тим, у кого такої холодної пори випав день народження, а всім, навіть незнайомим тваринам.

Коли їжачки прибирали своє помешкання, в двері постукали.

Хто б це міг бути? Виявилось, що то маленькі ховрашки заблукали у лісі і зовсім замерзли, аж тут набрели на будиночок їжачків і постукали у двері. В їх нірці цього року було дуже холодно і мама-ховрашиха застудилась, тож малюки пішли до тітки за ліками для своєї мами та заблукали...

Їжачки прийняли ховрашків с воєму будиночку, нагодували і обігрили малят Росинку і Щастика.

Мілі і Форчику довелось поступитись ховрашкам своєю спальнею, спочатку їжачки обурились, але мама нагадала дітям різдвяну історію і про про те, що треба бути милосердними і допомогати тим, хто потрапив в скрутне становище. Малим їжакам стало соромно, і вони вирішили подарувати ховрашкам свої книжки, іграшки та одяг.

Щороку на Різдво родина їжаків відвідувала доброчинний ярмарок та влаштовувала святковий обід, але цього року їхньої допомоги потребувала сім'я ховрахів. Рано вранці, зібравши пакунки з одягом, їжею та дрова, їжаки та ховрашки вирушили в дорогу до нірки пані Ховрашихи.

Пані Ховрашиха дуже зраділа своїм діткам! Разом з їжаками вони розпалили вогонь в печі, накрили святковий стіл та прикрасили нірку сосновими гілочками.
Не зважаючи на те, що їжаки святкували Різдво далеко від дому, це було найкраще Різдво для всіх них.

Одна з ілюстрацій до цієї книги стала святковою листівкою. Казкових вам зимових свят!

Категорія: 
За віком: 
Рік видання: 
2014
ISBN: 
978-617-679-104-1
Кількість сторінок: 
36
Ілюстрації: 
Пилипчатіна Юлія