Незвичайні історії про звичайних хлопчиків та дівчаток. Картини в розповідках.

Незвичайні історії про звичайних хлопчиків та дівчаток. Картини в розповідках.

Книга містить картини та розповіді до них української художниці Світлани Рудікової.
В книзі 10 картин і розповіді до них «Кавун», «Кінь», «Марійка захворіла», «Гірлянда», «Скоро зима», «Слон», «Сонечко», «Русалонька», «Котяча пісенька», «Дачник».

Видання вийшло українською і російською мовами, на обкладинках цих видань різні картини художниці.

Починається ця книга, як і всі книги серії "Дитяча картинна галерея" з передмови автора, ми завжди читаємо і ці сторінки, дітям цікаво знати, хто ж намалював цих гарних, золотоволосих малючків.

А ваші малюки знають, що кавун – це велика ягода? Сашкові про це розказала мама, коли тато приніс додому величезний кавун. Хлопчика зацікавило, хто ж робить такі величезні кошики, в які збирають такі ягоди?

Зворушлива картина та історія до неї про маленького хлопчика і коня, найдобрішого і найрозумнішого коня у світі. Історія про дружбу і відданість.

Хвора Марійка одразу не впізнала себе у дзеркалі і швиденько почала наводити красу. Тому що дівчатка завжди мають бути гарними і охайними.

Осінь – дуже гарна і різнобарвна пора, листя стає жовтим, оранжевим, малиновим, бордовим і червоним . А з осіннього листя можна сплести чудову гірлянду.

І ще одна історія і картина про осінь з назвою "Скоро зима". Про те як впаде сніг, все буде білим-білим і можна буде кататись на санчатах.

В цій книзі також живе добрий і веселий слон, не звичайний слон, а блакитний! Слон часто вигадує цікаві історії та ігри. А одного разу на ньому оселились білі пухнасті хмарки і слон став схожий на літнє небо.

Картина та розповідь "Сонечко", про те як дівчинка Настя допомогла вибратись із відерця з водою маленькому сонечку. Сонечко висохло, розправило свої крильця і полетіло додому.

Розповідь "Котяча пісенька" про те, як кішка муркотить про синю ніч, про цвіркунів, про тиху річку… ця пісня заколисує маленьку дівчинку Світланку і їй сняться казкові сни.

Влітку дуже спекотно, а на дачі весело і цікаво, особливо кататись на гойдалці, що зробив тато. "Дачник" - картина і розповідь про дуже веселого хлопчика Сашка.

До картини "Русалонька", що на обкладинці українського видання у авторки народилась чарівна історія про маленьких соників, що дуже люблять купатись увечері. А коли дітки вмиються, почистять зубки і ляжуть у ліжечка, то соники розкажуть їм казку…яку навіть можна побачити.

Діти називають цю книжку "книжка з голопопими малючками" , їм дуже подобаються кумедні малята та історії про них.

Картини з цієї книги є і на листівках видавництва "Час майстрів".

Категорія: 
За віком: 
Рік видання: 
2011
ISBN: 
978-966-444-350-7
Кількість сторінок: 
24
Ілюстрації: 
Світлана Рудікова