Мозаїка FANTACOLOR DAISY 2100 від Quercetti .

Мозаїка Quercetti 2100

Мозаїка для дітей віком від 4-х років.

в наборі FANTACOLOR DAISY 2100 Quercetti :
- фішки різного кольору та розміру -260 шт
- дошка-кейс в формі квітки для збору і зберігання мозаїки
- альбом з ескізами

виробник: Quercetti (Італія)

Довгий час не наважувалась купити мозаїку для старшої дочки, тому що різниця між моїми дівчатами невелика і я боялась, що меньша буде тягнути її до рота. І ось Поліні її подарувалина День народження, і тепер дівчата вже граються мозаїкою разом.

Якщо говорити загалом про мозаїки, то вони сприяють розвитку дрібної моторики, координації, творчих здібностей та логічного мислення. Яскраві кольори мозаїки розвивають кольорове сприяйняття.

Наша мозаїка серії FANTACOLOR DAISY відомого італійського виробника Quercetti , зроблена в Італії. Дірчаста дошка для збору мозіїки у формі квітки, кріпиться на кейс-квітку більшого розміру за допомогою зажимів.

Під час гри фішки розташовуються у "пелюстках" більшої квітки, а для зберігання фішки потрібно скласти всередину квітки. Коробка до мозіїки теж практична, з дуже міцного картону і ручкою для переноски.

Фішки мозаїки огруглої форми і різного розміру - 1 см, 1,5 см, 2 см, зеленого, фіолетового, червоного, оранжевого, жовтого і синього кольорів. До набору входить альбом з ескізами-зразками за якими можна складати мозаїку, але простору для творчості і фантазіі теж достатньо.

Quercetti пропонує великий вибір дитячих ігрових наборів, мозаїк, головоломок та конструкторів для дітей різного віку (1-12 років). Мозаїки для дітей віком від 3-х років є як з квадратними фішками, так і з округлими. З квадратними фішками, мозаїки виявились дорожчими.

В серії FANTACOLOR DAISY - дошки у формі - квіточки, набори є з контейнером для зберігання або без нього (daisy basic), з різною кількістю та розміром фішок, можна вибрати на свій смак.

Іграшки дійсно дуже якісні і продумані, своїх грошей коштують. Пластмаса якісна, гладка, без задирок і запаху, фішки легко вставляються в ігрове поле і так само легко виймаються. Від гри діти отримують море задоволення і завжди хваляться своїми результатами.

В багатьох наборах мозаїк від Quercetti фішки однакові, тому якщо ви купили набор з маленькою кількістю фішок, то можна докупити окремо набір з фішками або інший набір мозаїки, і гратись буде ще цікавіше.

Я вже придбала інший набор мозаїки Quercetti для молодшої доньки на День народження, думаю, вона буде дуже рада.