Магнітна дошка для малювання ART FUN від Simba.

Дошка для малювання ART FUN від Simba.

В набір входить :

магнітна дошка
4 магнітних штампи
магнітна ручка
Розмір 45х31 см
Вік: 3+
Виробник: Simba

Коли наша старша дочка вперше побачила магнітну дошку для малювання вона одразу викликала в неї інтерес, хоч ії ще не було і півтора року.

Але я все вагалась купувати чи ні, бо здавалось, що вона ще мала для такої забавки, бо на всіх дошках є маркування 3+.

Разом з тим, якщо купувати хорошу, якісну дошку для малювання надійного виробника, то для діток 1,5 - 2 роки це непоганий подарунок, головне не залишайте дітей з дошкою без нагляду.

До Різдва я "достигла" і включила магнітну дошку в перелік подарунків. Радості дитини, що побачила свою дошку для малювання не було меж.

З тих пір "малювальна дошка" користується стабільним інтересом.

Принци роботи у всіх подібних дошок однаковий, всередені дошки є "соти" з намагніченими металевими крихтами, коли малюємо ручкою з металевим стержнем, то крихти прилипають до верхньої поверхні і з'являється малюнок. Витерти намальоване можна за допомогою спеціального магнітного важеля.

Спочатку на ній малювали "каляки-маляки", або взагалі мені доводилось малювати, а донька керувала, потім донька навчилась вправно користуватись штампами та малювати з їх допомогою.
В наборі є магнітні штампи різних форм: сердечко, коло, шестикутник та зірочка – такий собі невеликий сортер )).

Мій перший портрет теж був намальований на цій дошці (але не покажу його, бо дуже смішно ROFL ).

Зараз зі старшою донькою ми пишемо на ній слова та літери, англійські та українські, а з молодшою - малюємо.

Діти часто граються з дошкою, пишуть на ній листи, рецепти, або грають в загадки - малюють і відгадують.

В нас дошка від Simba, синього кольору, діти малюють вже чотири роки, якістю повністю задоволена. Пластик міцний, твердий, без задирок.

За чотири роки використання вміст дошки не просипався, шнурок для ручки не відірвався, магніти від штампів не відлетіли Good

Єдине, що сама поверхня для малювання вже не така новенька і блискуча, ну і ще хтось із дітей намагався дірочку в ній зробити, але це не вдалось і не вплинуло на подальше використання.

Звісно хороша дошка для малювання коштує не дешево, але і прослужить довго, і що головне буде безпечною в використанні. Наша на момент покупки коштувала близько 20 долларів.

Розмір поля для малювання досить великий 19х25 см, сама дошка розімром 31х45 см, прямокутної форми, з ручками - "вушками".

На поличці замає досить багато місця, це мабуть і є її єдиний недолік.

Ще бачила у продажу дошки з кольоровим наповненням, теж непоганий і цікавий варіант.

Загалом, я навіть не очікувала, що від цієї "малювальної дошки" буде стільки користі, не тільки розвиток дрібної моторики та творчих здібностей, але і непогана економія паперу.

П.с. ніби і не дуже вписується дошка для малювання в настольні ігри, але все таки залишу відгук, може комусь стане у нагоді.