Дорожня гра "Морський бій" від Hasbro

Морський бій

В дитинстві, і будучи вже студентами ми звикло грали в морський бій на папері. Дешево і сердито.

Своїх дітей ми не спішили вчити цій грі, здавалось що це ще складно для них.

Побачила таку гру від Хасбро, ще й зі знижкою, не змогла не купити. Подумала, що якось пізніше навчимо дітей в неї грати.

В комплект входить :
- два ігрових поля-валізки 10Х10 з цифро-буквенною системою координат.
- білі цвяшки (багато)
- червоні цвяшки
- кораблі: 2 підводних човни(двопалубні), 2 авіаносця(трьохпалубні), 2 есмінця (трьохпалубні), 2 крейсери(чотирьохпалубні), і 2 лінкори(п'ятипалубні).

Ігрове поле складається з 2-х частин - на одній частині розташовуємо свої кораблі, на іншій відмічаємо постріли, влучні і не дуже. Поранені і вбиті кораблі позначаємо червоними фішками-цвяшками, постріли - білими. Після гри ігрове поле складається як валізка, всередені якої можна зберігати кораблі та фішки.

Правила гри аналогічні паперовому варіанту морського бою.
В нас прийнято, що першим починає хід - молодший, або той, хто програв минулий раз.
Кожен гравець має 5 кораблів різного розміру, на ігровому полі їх потрібно розмістити так, щоб вони не торкались одне одного.

Кожен корабель має свої координати. Гравець, що ходить називає координати, якщо він влучив - суперник має відповісти "влучив" або "поранив", то стріляє ще раз, якщо ні - отримує відповідь "мимо", а хід переходить до іншого гравця. Якщо супротивник потрапив в останю "клітинку" корабля, то корабель "вбито". Ціль гри - знищити флот супротивника.

На моє здивування, гра виявилась цікавою для 5-річної Машуні та 8-річної Полінки. Вони швидко засвоїли правила, хоч Машуня на початку трохи переставляла свої кораблики ))) і з задоволенням грали.

В гри один недолік, фішки дуже малесенькі і губляться, але я все одно її рекомендую.

А ви любити грати у морський бій?