Книжка з наклейками "Балерини".

Балерини

З книжок для дозвілля мої дівчата дуже вподобали серію "Супернаклейки" видавництва "Махаон-Україна" в ній багато книжок саме для дівчаток, про це я писала ось тут https://owlmoda.com.ua/seriya-knyg-supernakleyky-dlya-divchatok

А зараз покажу одну і книг цієї серії більш детально. У шафі знайшлась книжка "Балерини", ще з ненаклееними наклейками, її і покажу. Як і всі книги цієї серії, вона більша формату А-4, тому скани трохи обрізані по краям, але скласти про книжку уявлення можна.

В книжці "Балерини" більше 400 наклейок. Наклейки в середині книги, на листах з наклейками вказано яким сторінкам вони відповідають.

В цій книзі можна дізнатись як стати балериною, що відбувається в гримувальній чи майстерні одягу, і хто написав музику до балетів "Спляча красуня", "Попелюшка", "Жар-птиця", "Коппелія", "Лускунчик", "Лебедине озеро" та одягнути майбутніх балерин Каріну, Ганнусю та Юлю у яскраві та вишукані костюми.

Костюми дуже реалістичні, головні убори, сукні, аксесуари, деталі інтер'єру. Гама кольорів гармонійна, не кричуща, але і яскравих кольорів теж достатньо.

Зміст:
Як стати балериною
Тягнемо ніжку
"Спляча красуня"
У майстерні
"Попелюшка"
"Жар-птиця"
Наклейки
"Коппелія"
"Лускунчик"
У гримувальній
"Лебедине озеро"
Вбрання для балерини
"Баво! Біс!"
Наші "зірки"

Всередені листи з наклейками:

А потім знов листи для творчості.

На обкладинці з внутрішньої сторони на початку і в кінці книги є зображення інших книг з цієї серії.
З недоліків, не тільки цієї книги, але і всієї серії, є те що наклейки дуже тонкі і дуже липкі, тому клеїти потрібно дуже обережно, помилки вже неможливо виправити.

Особливо цікавою ця книга буде для дівчинки, яка займається балетом або танцями.

За віком: 
Рік видання: 
2013
ISBN: 
978-617-526-294-8
Кількість сторінок: 
24
Ілюстрації: 
Стелла Беґґот, Вікі Ліхейн