Кіт Вікентій і острів скарбів. Крис і Агнешка Стелмащук.

Кіт Вікентій і острів скарбів.

Дітям бабуся з дідусем подарували нещодавно книгу польскої авторки Агнешки Стелмащук "Кіт Вікентій і острів скарбів". Це новинка видавництва "Віват" в Україні вийшла друком цьогоріч (у Польщі у 2010). І на нашій книжковій поличці оселився ще один милий котик.

Письменниця написала книгу разом зі своїм сином Крісом для маленьких читачів. В польському оригиналі кота звати Hinkul, але мені більше подобається в українській версії - Вікентій.

Книга надзвичайно яскрава, гарно ілюстрована, великого формату, в твердій палітурці. Єдине, що для мені не дуже комфортний для очей шрифт, хоч він і досить крупний.

Чудові ілюстрації польської художниці Еви Навроцької притягують погляд і здаються знайомими. Де речі, художниця ілюструвала і деякі серії пазлів Трефл, які ми дуже любимо.

Книга для дітей 2-5 років, але підходить і для самостійного читання в 6-7 років.

Сюжет простий, кіт Вікентій - не простий кіт, він дослідник і винахідник. Тому коли йому до лап потрапила стара мапа наш котик вирішив розкрити таємницю і знайти загадковий скарб.

Кіт вирушив у дорогу морями та океанами, за човен йому слугувала стара дитяча ванночка. Але в дорозі трапився шторм, кіт втратив свій човен і був змушений поневірятися, аж доки його не викинуло на таємничий острів.

На острові де в опинився кіт Вікентій не було більше жодного кота, а острів належав феям. Кіт познайомився з феєю Перлинкою, та розповів їй про свої пригоди. Виявилось, що він потрапив саме на той архіпелаг, що зображений на на його старовинній мапі.

Кіт з феєю відправились на пошуки скарбів, але не змогли їх знайти, вони не знайшли золота ні у погаслому вулкані, ні у дуплах дерев, ні у ямах, що вони вирили.

Вже втративши надію, вони натрапили у густому тропічному лісі на водоспад зі справжнісінького....молока! Що ще треба котові, ну точно не золото!

Погостювавши трохи на архіпелазі Фей, кіт Вікентій засумував за домом. Разом з феями котик зробив собі пліт, запасся парою діжечок чарівного молока та вирушив з Перлинкою додому.

По дорозі до домівки кота Вікентія, кота і фею чекали захопливі пригоди . Феї було дуже цікаво, що ж робиться у світі за межами її архіпелагу. Але як кажуть автори, це вже зовсім інша історія.

Категорія: 
За віком: 
Рік видання: 
2016
ISBN: 
978-617-690-444-1
Переклад: 
Світлана Колесник
Кількість сторінок: 
32
Ілюстрації: 
Єва Навроцька