КІТ-КОРОЛЬ. Марта Альтез.

КІТ-КОРОЛЬ. Марта Альтез.

Книжка-картинка "Кіт-король" молодої ілюстраторки Марти Альтез побачила світ українською мовою у 2016 році в видавництві "Віват". Це перша книга цього автора, що вийшла українською, але сподіваюсь, що не остання.

Руденький котик на обкладинці цієї книги мене одразу зачарував, тим більше, що вдома в нас вдома є такий самий котик, що зветься Абрикос )). І наша колекція книжок про котиків поповнилась ще однією гарною книгою.

Книга гарно оформлена - якість поліграфії висока, невеликого формату 216 мм x 270 мм, палітурка тверда, з вибірковим лакуванням, папір якісний, крейдований.

Сюжет простий, в домі живе кіт, який вважає, що він в цьому домі король, аж раптом господарі завели собі ще одного улюбленця - песика, кіт страшено обурений, але згодом він все-таки потоваришує з цуценям.

Тексту в книзі мало, фактично це один вірш, поданий короткими репликами до ілюстрацій. Книга читається надзвичайно легко, ми вже розібрали її на цитати )) Автор з гумором описала і намалювала котячу натуру, так вони усі такі, коти-королі ))

Книга підходить і для самостійного читання дітьми, що тільки навчились читати.

Ілюстрації відмінні, подобаються і дорослим, і дітям. Виконані олівцем малюнки надзвичайно гарні та милі, книгу не хочеться випускати з рук.

Класна книга для тих, хто любить котів і тих, хто любить книжки-картинки ))

Категорія: 
За віком: 
Рік видання: 
2016
ISBN: 
978-617-690-544-8
Переклад: 
Світлана Колесник
Кількість сторінок: 
32
Ілюстрації: 
Марта Альтез