Казки для маленьких принцес. Картини в розповідках.

Казки для маленьких принцес. Картини в розповідках

Ще одна книга з улюбленої серії "Естетичне виховання. Дитяча картинна галерея " видавництва "Час майстрів". Художниця Наталія Дерев'янко намалювала чудові картини, а її чоловік написав до них казки. Подружжя зробило це не тільки для своєї донечки Насті, але й для усіх малят. Книжка називається "Казки для маленьких принцес", тому не дивно, що моїм двом принцесам вона дуже сподобалась.

До видання увійшли картини та розповідки "Маркіза", "Справжній чарівник", "Марійка і ведмеді", "Маленька рукодільниця", "Попелюшка", "Принцеса на горошині", "Крилата гойдалка", "Король-лев", "Барбі", "Анастасія Прекрасна".

Щоб бути красунями маленькі дівчатка обов1язково мають приймати ванну, і їхні щічки будут блищати рум'янцем, а волосся буде охайним і гарним. Коли купаєшся, то з піни можна зробити собі зачіску, так, саму таку як у маркізи.

Маленький фокусник може стати справжнім чарівником. Якщо ти справді чогось дуже хочеш, то в тебе все обов'язково вийде! Тільки потрібно по-справжньому мріяти ))

Часом маленьким дівчаткам сняться дивовижні сни. Чи то було насправді? Прочитаєте розповідь про Марійку і ведмедів, і самі дізнаєтесь.

Надзвичайно зворушлива історія про дівчинку Соню, яка захворіла )) Щоб не сумувати Соня знайшла вовняні нитки, спиці і вирішила зв'язати собі шарф. Замість шарфа в неї вийшов теплий, кучерявий, смішний баранець. Дівчинка взяла баранчика з собою у ліжечко і його дружнє тепло вилікувало хворе горло.

Пам'ятаєте казку про принцесу на горошині? Звичайна маленька дівчинка теж може стати справжньою принцесою, якщо в неї буде намисто як у мами.

Хто захистить бідолашну принцесу? Справжні лицарі мають захищати беззахисних принцес. Лев, як справжнісінький лицар захистив принцесу від розбійників і став придворним.

Надзвичайно ніжні і легкі картини доповнені милими історіями, хоча для мене в данній серії малюнки важливіші за текст.

Книжку приємно взяти в руки і просто помилуватись. А часом я прошу старшу донечку саму нам почитати, а ми з задоволенням слухаємо чудову дівчачу книжечку ))

Категорія: 
За віком: 
Рік видання: 
2011
ISBN: 
978-966-444-348-4
Кількість сторінок: 
24
Ілюстрації: 
Наталія Дерев'янко