Бруно дорослішає. Що варто знати про дозрівання. Моніка Пейткс

Бруно дорослішає. Що варто знати про дозрівання. Моніка Пейткс

Чому я купила книгу "Бруно дорослішає. Що варто знати про дозрівання" ? У нас є книга цієї ж авторки про дівчат, і вона нам дуже подобається.
https://owlmoda.com.ua/miya-doroslishaye-shcho-varto-znaty-pro-dozrivann...

Діти задають багато запитать, їм цікаво не тільки як дорослішають дівчата, а і як дорослішають хлопці.

Бруно молодший брат Мії, Мія вже дорослішає. І Бруно цікаво, коли він теж виросте, бо поки що у нього ростуть тільки ступні, а Мія дражнить його "коротулькою".

Бруно з батьками і Мією відвідують лікаря, але в кабінет заходити воліють поодинці. Лікар розказує які зміни будуть відбуватись з тілом Бруно, чому хлопчики починають рости пізніше за дівчат, як потрібно піклуватись про себе.

Хлопчика турбує, що через гормони у нього будуть прищі, але мама заспокоює, що з цим можна впоратись.

Уроки біології теж були присвячені будові статевих органів, процесам, що відбуваються при дорослішані. Слово "пеніс" викликає у дітей сміх, але виявляється, що вони знають не все, тому далі слухають вчительку уважно.

У хлопчиків може стати писклявим голос, говорять, що відбувається мутація голосу. Але не треба над цим насміхатись, причиною всьому є статеві гормони .

Бруно 13 , у нього вже починають сіятись вуса і батьки дарують йому електробритву. Батьки Мії і Бруно ставляться з розумінням до потреб своїх дітей, підтримують їх і разом вирішують проблеми.

Дорослішання, це не тільки зміни з тілом, це і відповідальність за своє здоров'я та навчання, більше домашніх обов'язків. І хоч прибирати Бруно не любить, але це потрібно теж робити.

Бруно любить куховарити, і у нього це виходить. А хто сказав, що кухня це тільки для дівчат?

В кінці книги 10 правил для здорового розвитку. Це рекомендації зі здорового харчування та режиму.

Дуже рекомендую батькам хлопчиків придбати "Бруно дорослішає. Що варто знати про дозрівання", особливо, якщо вам важко розповідати про такі речі дітям.

Автор книг про Мію і Бруно Моніка пейткс - педіатр ендокринолог, лауреат престижних премій за дитячі книги, що присвячені питанням здоров'я.

За віком: 
Рік видання: 
2019
ISBN: 
978-966-2647-61-7
Переклад: 
Світлана Івченко
Кількість сторінок: 
48
Ілюстрації: 
Крістіна Лосантос