Антистрес-розмальовки. Огляд розмальовок для дорослих, виданих українськими видавництвами.

Розмальовки для дорослих

В Україні, як і в усьому світі на піку популярності розмальовки для дорослих, так звані антистрес-розмальовки. В соцмережах існують цілі фанклуби прихильників розмальовок для дорослих.

В Україні такі розмальовки з'явились восени 2014 року у видавництві Старого Лева. видали розмальовку шотландської художниці Джоанни Басфорд "Чарівний сад", яка одразу стала бестселером. У 2015 році у видавництві вийшли друком ще 2 розмальовки цієї ж художниці "Зачарований ліс" та "Загублений океан".
Окрім розмальовок, у ВСЛ в стилі розмальовок друком вийшли настінний календар, листівки та арт-нотатник.

Клуб сімейного дозвілля видає у 2015 році розмальовки британської художниці Міллі Маротта для спокою і натхнення "Барвистий світ" та "Дивосвіт", а у 2016 в цій же серії розмальовку "Дивосавана".

Видавництво "Урбіно" у серії розмальовки-антистрес видало розмальовку канадського художника Стіва Мак-Доналда "Дивовижні міста". За допомогою розмальовки подорожуємо вуличками Нью-Йорка, Лондона Парижа, Амстердама, Стамбула, Токіо, Гвадалахари чи Ріо-де-Жанейро.

І що особливо приємно "Урбіно" видали розмальовки української художниці Олесі Вакуленко "Я люблю Україну" (2015) та "Український міфосвіт" (2016) за українськими мотивами.

Невеликі за об'ємом, на 24 сторінки, розмальовки для дорослих вийшли друком у видавництві "Пелікан". Художник - Людмила Кратенко. Розмальовки видано українською і російською мовами.

В серії " Релакс. Творчість. Натхнення" - розмальовки "Магія", "Романтика", "Натхнення".

В серії "Розмальовка-антистрес. 100% задоволення" видано розмальовки "Подорожі", "Квіткова", "Чотирилапа".

Видавництво "Віват" у 2016 році в серії "Антистресс-альбоми" видало 4 розмальовки - "Тварини", "Дивовіжні квіти", "Візерунки і принти", "Об'ємн мандали". Ці розмальовки на 64 сторінки, їх ціна досить приємна.

Розмальовки британської художниці Крістіни Роуз у серії "Арт-терапія" видало видавництво "Країна мрій". У серії вийшли:
"Люблю тебе, матусю!", "Найкращому другові", "Дерево життя", "Мандрівка птаха душі". Також в ціє серії є лістівки.

Також радує, що "Країна мрій" видало у 2015 році розмальовки українських художниць Наталії Діденко "Мальовнича зима" та Марії Білої " Україна-дивосвіт".

Для любителів фантастичної саги Джоржа Р.Р. Мартіна "Пісня льоду і полум'я" в Україні вийшла офіційна розмальовка "Гра престолів". Права на друк цієї розмальовки у "Країни мрій".

Не лишилось і осторонь і видавництво А-ба-ба-га-ла-ма-га, наприкінці 2015 році вийшла друком книжка-розмальовка за мотивами творів Джоан Ролінґ "Гаррі Поттер". Українська версія вийшла лише на один місяць пізніше британської.

Розмальовкоманія набирає ще більших обертів !

Джоанна Басфорд вже анонсувала вихід у 2016 році нових розмальовок "Магічні джунглі" та "Різдво Джоанни".

А ви любите розмальовувати? Обирайте розмальовку до вподоби та купуйте кольорові олівці! Бажаю приємного дозвілля!

За віком: