Англійська для дошкільнят.

Англійська для дошкільнят

"Англійська для дошкільнят" з серії "Мамина школа" - моя справжня помічниця у вивченні англійської мови зі своїми донечками.

Старша дочка почала вивчати в садочку англійську мову і я купила цю книжечку для того, щоб закріплювати з нею пройдений матеріал вдома.

Англійську я вивчала давно і вже все позабувала, тож допомога мені необхідна Blush

Молодша донечка теж залюбки з нами займається, в неї не завжди добре виходить повторювати правильно слова чи фрази, але головне, що є бажання.

Книжка невелика, приблизно формату А-5, досить непогано ілюстрована, її зручно брати з собою на відпочинок чи прогулянку.

Матеріал викладений за темами для усного вивчення:

"Привітання", "Знайомство", "Дикі тварини", "Свійські тварини", "Моя родина", "Числа", "Частини нашого тіла", "Кольори", "Іграшки", "Шкільне
приладдя", "Фрукти", "Овочі", "Транспорт", "Пори року", "Об'єкти та явища природи", "Одяг", "Що можеш робити ти?", "Їжа", "Напої", "Що ти можеш робити вдома?", "Час", "Годинник", "Дні тижня", "Місяці року", "Мій День народження".

Теми відповідають тим, що діти вчать у садочку. Окрім простих слів, в книзі є сталі вирази, ігри та вірші. Вірші поки що даються важко, навіть старшій дитині. А в ігри донечки грать з задоволенням.

Наприклад, граємо в "команди" я називаю дію, а діти зображують її. Так їм запам'ятати легше і навчання не набридає, що теж важливо. Більшість ігр універсальна, можна гратись при вивченні будь-якої теми.

Зазвичай ми граємось-займаємось приблизно 15-20 хвилин декілька разів на тиждень, коли сидимо вдома через хворобу, то частіше.

До всіх слів подана транкрипція українською, що досить зручно для батьків, які вивчали інші іноземні мови або мають труднощі з читанням англійських слів.

В кінці книги є словник з англійською транскрипцією.

Даний посібник може бути корисним не тільки батькам, але і педагогам дошкільних закладів.

Я не скажу, що у дитини вражаючі успіхи з англійської, але мінімальну базу по підготовці до школи з цього предмету та інтерес до вивчення мови маємо.

За віком: 
Рік видання: 
2014
ISBN: 
978-966-429-180-1
Кількість сторінок: 
80

Коментарі